Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 210

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Дніпро 210 27/08/2019 13:28

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 15:22
Одеса-Східна 15:57 15:59
Колосівка 17:37 18:00
Миколаїв Пас. 19:43 20:03
Херсон 21:04 21:14
Снігурівка 22:03 22:05
Березнегувате 22:41 22:43
Біла Криниця 23:08 23:10
Високопілля 23:39 23:41
Апостолове 00:10 00:32
Кривий Ріг-Головний 01:12 01:58
Кам'янське-Пас. 04:12 04:14
Дніпро-Головний 04:50