Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 668

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чернівці Ковель 668 1-29/08/2019 по непарних; 31/08-26/10/2019 щоденно, крім 18,19/09/2019; відмінено 17/09/2019 13:47

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чернівці 20:25
Снятин 21:05 21:07
Заболотів 21:33 21:40
Коломия 21:59 22:02
Коршів 22:20 22:23
Отиня 22:39 22:41
Івано-Франківськ 23:10 23:25
Галич 23:55 23:57
Бурштин 00:11 00:13
Ходорів 00:52 01:09
Львів 02:14 02:39
Кам'янка-Бузька 03:43 03:45
Радехів 04:24 04:26
Стоянів 04:50 05:00
Горохів 05:31 05:34
Сенкевичівка 06:18 06:37
Луцьк 07:36 07:41
Ківерці 08:03 08:30
Рожище 08:49 08:55
Голоби 09:20 09:27
Ковель-Пас. 10:12