Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 76

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 76 ("КРИВОРІЖЖЯ") 16/07, 8/08/2019 13:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:28
Трипілля-Дніпр. 22:10 22:41
Миронівка 23:27 23:29
Городище 00:16 00:18
Ім.тараса Шевченка 00:58 01:03
Знам'янка-Пас. 02:16 02:24
Користівка 02:53 02:55
Олександрія 03:04 03:06
Рокувата 05:26 05:31
Кривий Ріг-Головний 06:10 06:35
Апостолове 07:16 07:38
Херсон 10:30