Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 202

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпро Генічеськ 202 2/08/2019 5:48

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Дніпро-Головний 11:40
Синельникове-1 12:59 13:01
Запоріжжя-1 13:50 13:54
Мелітополь-Пас. 15:31 15:51
Тащенак 16:06 16:08
Якимівка 16:20 16:22
Сокологірне 16:40 16:42
Партизани 16:59 17:01
Новоолексіївка 17:12 17:14
Генічеськ 17:28