Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 108

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Ужгород 108 до 26/10/2019 щоденно, крім 15-20/09, 25/09-5/10/2019 19:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 21:16
Одеса-Застава 1 21:30 21:32
Роздільна-1 22:24 22:26
Подільськ 00:01 00:21
Кодима 01:36 01:38
Крижопіль 02:09 02:11
Вапнярка 02:33 02:35
Жмеринка-Пас. 03:40 04:10
Деражня 05:07 05:09
Хмельницький 05:38 05:47
Волочиськ 06:41 06:43
Тернопіль-Пас. 07:36 07:40
Львів 09:45 10:11
Стрий 11:13 11:15
Сколе 11:45 11:47
Славське 12:17 12:20
Лавочне 12:34 12:43
Воловець 13:21 13:31
Свалява 14:03 14:06
Карпати 14:15 14:17
Мукачево 14:33 14:42
Батьово-Пас. 15:15 15:21
Чоп-Пас. 15:43 16:06
Ужгород 16:36