Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Київ 81 ("ДЕСНА") з 21/06/2019 щоденно 15:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ужгород 16:10
Чоп-Пас. 16:35 17:02
Батьово-Пас. 17:24 17:26
Мукачево 18:01 18:07
Карпати 18:24 18:25
Свалява 18:33 18:36
Воловець 19:08 19:17
Лавочне 19:50 19:59
Славське 20:11 20:14
Сколе 20:42 20:44
Стрий 21:15 21:19
Львів 22:25 22:51
Тернопіль-Пас. 00:38 00:42
Хмельницький 02:27 02:30
Вінниця 04:17 04:21
Козятин-1 05:11 05:13
Київ-Пас. 07:27