Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 864

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Неданчичі Київ-Вол. 864 з 24/06/2019 щоденно, крім середи 5:07

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Неданчичі 04:50
Селище Лісове 04:54 04:55
Славутич 05:00 05:02
Демійка 05:09 05:10
Малійки 05:15 05:16
Жукотки 05:25 05:26
Левковичі 05:30 05:31
Білоус 05:39 05:40
Подусівка 05:48 05:49
Чернігів 05:54 06:04
Ім.бориса Олійника 06:31 06:32
Вересоч 06:40 06:41
Вертіївка 06:54 06:55
Ніжин 07:12 07:25
Носівка 07:44 07:45
Кобижча 07:54 07:55
Бобровиця 08:08 08:09
Заворичі 08:23 08:24
Бобрик 08:31 08:32
Бровари 08:48 08:50
Дарниця 09:05 09:09
Видубичі 09:19 09:21
Київ-Деміївський 09:24 09:25
Протасів Яр Вант. 09:29 09:30
Північна 09:34 09:37
Караваєві Дачі 09:42 09:43
Київ-Волинський 09:48 09:50
Борщагівка-Техн. 09:57

Розклад у зворотньому напрямку