Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 866

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ-Вол. Неданчичі 866 з 24/06/2019 щоденно, крім вівторків 4:51

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Борщагівка-Техн. 17:15
Київ-Волинський 17:22 17:24
Караваєві Дачі 17:28 17:29
Північна 17:34 17:39
Протасів Яр Вант. 17:42 17:43
Київ-Деміївський 17:47 17:48
Видубичі 17:50 17:52
Дарниця 18:02 18:05
Бровари 18:21 18:22
Бобрик 18:38 18:39
Бобровиця 19:01 19:02
Кобижча 19:13 19:14
Носівка 19:22 19:23
Ніжин 19:40 19:42
Вертіївка 19:58 19:59
Вересоч 20:12 20:13
Ім.бориса Олійника 20:22 20:23
Чернігів 20:50 21:00
Подусівка 21:06 21:07
Білоус 21:15 21:16
Левковичі 21:24 21:25
Жукотки 21:29 21:30
Малійки 21:40 21:41
Демійка 21:46 21:47
Славутич 21:54 21:56
Селище Лісове 22:01 22:02
Неданчичі 22:06

Розклад у зворотньому напрямку