Друк

        Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2020-2021 роки


Інформація за номером поїзда 86

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Львів 86 3/04-27/05/2021, 11/09-31/10/2021 по непарних, при двох непарних 29,31,3; 28/05-9/09/2021 щоденно; 2/11-12/12/2021 по парних, при двох непарних 30,2,4 24:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 12:10
Партизани 12:25 12:27
Якимівка 13:16 13:18
Мелітополь-Пас. 13:47 14:12
Запоріжжя-1 15:50 15:55
Синельникове-1 16:50 16:52
Дніпро-Головний 17:40 18:00
Кам'янське-Пас. 18:37 18:39
Верхівцеве 19:18 19:20
П'ятихатки 20:11 20:17
Олександрія 21:50 21:52
Знам'янка-Пас. 22:34 22:41
Фундукліївка 23:30 23:32
Ім.тараса Шевченка 00:02 00:17
Цвіткове 00:51 00:53
Корсунь 01:28 01:30
Миронівка 02:04 02:06
Біла Церква 02:58 03:00
Козятин-1 04:40 04:42
Вінниця 05:46 05:51
Жмеринка-Пас. 06:36 07:03
Хмельницький 08:49 08:54
Підволочиськ 10:04 10:06
Тернопіль-Пас. 10:51 10:56
Злочів 11:51 11:53
Красне 12:17 12:19
Львів 13:00

Розклад у зворотньому напрямку