Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 23

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Одеса 23 з 14/06/2019 по парних, при двох непарних 30,2,4 23:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 20:59
Калуга-2 23:31 23:33
Сухиничі-Головні 00:29 00:55
Брянськ-Орловськ 02:25 03:15
Конотоп-Пас. 06:28 07:08
Бахмач-Пас. 07:30 07:32
Ніжин 08:19 08:21
Київ-Пас. 09:54 10:34
Козятин-1 12:46 12:48
Вінниця 13:39 13:44
Жмеринка-Пас. 14:27 14:47
Ярошенка 15:10 15:12
Вапнярка 16:02 16:04
Рудниця 16:30 16:32
Кодима 16:50 16:52
Слобідка 17:19 17:21
Подільськ 17:46 17:49
Роздільна-1 19:22 19:24
Одеса-Головна 20:29

Розклад у зворотньому напрямку