Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 161

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 161 19,23,25,27,29/07/2019 12:02

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:35
Фастів-1 15:37 15:39
Біла Церква 16:14 16:16
Миронівка 17:20 17:22
Ім.тараса Шевченка 18:50 19:04
Долинська 21:52 22:14
Лоцкине 00:32 00:37
Миколаїв Пас. 01:20 01:35
Херсон 02:37