Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 514

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Кривий Ріг 514 30/06/2019 10:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 21:47
Новоолексіївка 22:10 22:20
Якимівка 23:19 23:20
Мелітополь-Пас. 23:42 01:05
Запоріжжя-1 03:30 03:53
Дніпробуд-2 04:29 04:31
Марганець 05:26 05:28
Нікополь 05:54 06:09
Чортомлик 06:39 06:41
Апостолове 07:34 07:36
Кривий Ріг-Головний 08:14