Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 34

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Будапешт Мукачево 34 ("ЛАТОРИЦЯ") 8/07/2019 -13/07/2019 щоденно 7:25

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Будапешт-Ньюгати 06:55
Ракош 07:14 07:22
Сольнок 08:36 08:38
Пюштекладань 09:20 09:21
Хайдусобосло 09:40 09:41
Дебрецен 09:57 09:59
Н'їредьхаза 10:31 10:33
Кишварда 11:03 11:04
Захонь 11:23 12:23
Чоп-Пас. 13:40 14:10
Мукачево 15:20

Розклад у зворотньому напрямку