Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 33

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мукачево Будапешт 33 ("ЛАТОРИЦЯ") 8/07/2019 -13/07/2019 щоденно 7:34

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мукачево 12:30
Чоп-Пас. 13:40 14:10
Захонь 13:27 14:32
Кишварда 14:50 14:51
Н'їредьхаза 15:22 15:24
Дебрецен 15:55 15:57
Хайдусобосло 16:13 16:14
Пюштекладань 16:33 16:34
Сольнок 17:20 17:21
Ракош 18:36 18:42
Будапешт-Ньюгати 19:04

Розклад у зворотньому напрямку