Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 148

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Одеса 148 з 14/06/2019 щоденно, крім 29/07-5/08/2019 13:28

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 15:46
Дарниця 16:08 16:10
Гребінка 17:45 18:05
Драбове-Барятинське 18:29 18:34
Пальміра 18:56 19:01
Золотоноша-1 19:33 19:35
Черкаси 20:04 20:13
Ім.тараса Шевченка 20:51 21:15
Капітанівка 21:57 21:59
Новомиргород 22:18 22:20
Виска 22:46 22:48
Капустине 23:10 23:12
Адабаш 23:32 23:34
Помічна 23:55 00:15
Людмилівка 00:45 00:47
Кавуни 01:07 01:16
Южноукраїнська 01:30 01:32
Трикратне 01:45 01:47
Вознесенськ 02:02 02:05
Веселинове 02:42 02:44
Березівка 03:22 03:24
Одеса-Східна 04:38 04:40
Одеса-Головна 05:14