Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 273

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Львів 273 15/06-31/08/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 12:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 15:30
Подільськ 18:46 19:06
Вапнярка 20:40 20:45
Жмеринка-Пас. 21:55 22:15
Хмельницький 23:43 00:03
Підволочиськ 01:12 01:14
Тернопіль-Пас. 02:01 02:08
Злочів 03:03 03:05
Львів 04:11

Розклад у зворотньому напрямку