Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 234

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Харків 234 1-29/07, 1/08-1/09/2019 по непарних, крім 31/08/2019 14:06

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 23:39
Вознесенськ 02:37 02:44
Южноукраїнська 03:33 03:35
Помічна 04:41 04:44
Новоукраїнка 05:00 05:02
Плетений Ташлик 05:19 05:21
Кропивницький 05:58 06:03
Знам'янка-Пас. 06:58 07:21
Павлиш 08:36 08:38
Кременчук-Пас. 09:10 09:40
Полтава-Півд. 11:17 11:37
Харків-Пас. 13:45

Розклад у зворотньому напрямку