Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 271

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Одеса 271 23/07/2019 17:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 13:32
Люботин 14:09 14:14
Коломак 15:06 15:08
Скороходове 15:22 15:24
Полтава-Півд. 16:07 16:27
Нові Санжари 17:00 17:02
Козельщина 17:41 17:42
Кременчук-Пас. 18:20 18:50
Знам'янка-Пас. 20:28 20:51
Кропивницький 21:42 21:52
Новоукраїнка 22:58 23:00
Помічна 23:21 23:25
Первомайськ На Бузі 00:24 00:37
Любашівка 01:45 01:47
Жеребкове 02:27 02:29
Балта 02:56 02:58
Подільськ 03:29 03:52
Роздільна-1 05:28 05:30
Одеса-Головна 06:46