Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 765

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Мінськ 765 безпересадковий вагон 4,5,6,7/08/2019 21:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Херсон 15:52
Миколаїв Пас. 16:37 16:39
Долинська 18:33 18:51
Київ-Пас. 23:14 02:03
Дарниця 02:21 02:23
Ніжин 03:35 03:37
Чернігів 04:41 05:06
Горностаївка 06:33 07:08
Терюха 07:31 08:04
Гомель-Пас. 08:43 09:06
Жлобин-Пас. 10:19 10:23
Бобруйськ 11:26 11:29
Осиповичі 1 12:07 12:11
Пуховичі 12:46 12:48
Мінськ-Пас. 13:44

Розклад у зворотньому напрямку