Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 630

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Гродно Одеса 630 безпересадковий вагон 5,6,7,8/08/2019 29:30

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Гродно 06:45
Скидель 07:12 07:14
Мости 07:37 07:39
Рожанка 07:55 07:57
Ліда 08:29 08:34
Гав'я 08:57 08:59
Юратишки 09:14 09:16
Богданів 09:31 09:33
Воложин 09:54 09:56
Молодечно 10:30 10:32
Мінськ-Пас. 11:36 14:13
Пуховичі 15:07 15:09
Осиповичі 1 15:51 16:16
Бобруйськ 16:51 16:53
Жлобин-Пас. 17:45 17:47
Гомель-Пас. 18:59 19:26
Терюха 20:11 20:41
Горностаївка 21:06 21:51
Чернігів 22:54 23:19
Ніжин 00:18 00:20
Дарниця 01:35 01:37
Київ-Пас. 01:55 02:20
Фастів-1 03:16 03:18
Козятин-1 04:31 04:33
Вінниця 05:26 05:30
Жмеринка-Пас. 06:14 06:34
Журавлівка 07:37 07:39
Вапнярка 07:49 07:50
Кодима 08:32 08:34
Подільськ 09:30 09:45
Роздільна-1 11:10 11:12
Одеса-Головна 12:15

Розклад у зворотньому напрямку