Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 247

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Житомир Одеса 247 з 7/07/2019 щоденно 10:18

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Житомир 23:15
Бердичів 00:16 00:18
Козятин-1 00:50 01:12
Калинівка-1 01:49 01:51
Вінниця 02:10 02:15
Гнівань 02:36 02:38
Жмеринка-Пас. 03:06 03:19
Рахни 03:58 04:00
Вапнярка 04:35 04:37
Крижопіль 04:55 04:57
Кодима 05:27 05:29
Подільськ 06:23 06:43
Роздільна-1 08:26 08:28
Одеса-Головна 09:33

Розклад у зворотньому напрямку