Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 133

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 1/06-10/08/2019 щоденно 25:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Івано-Франківськ 15:42
Галич 16:14 16:16
Ходорів 17:06 17:08
Львів 18:53 19:13
Підзамче 19:25 19:27
Броди 20:42 20:47
Радивилів 21:00 21:05
Дубно 21:50 21:53
Здолбунів-Пас. 22:38 23:11
Кривин 23:46 23:48
Славута-1 00:01 00:03
Шепетівка 00:23 00:25
Полонне 00:57 00:59
Бердичів 02:05 02:07
Козятин-1 02:33 02:55
Біла Церква 04:36 04:38
Миронівка 05:31 05:33
Ім.тараса Шевченка 06:55 07:13
Куцівка 09:50 09:52
Долинська 10:12 10:15
Кривий Ріг-Головний 12:07 12:22
Апостолове 13:19 13:41
Високопілля 14:09 14:11
Біла Криниця 14:37 14:39
Снігурівка 15:42 15:44
Херсон 16:29 16:39
Миколаїв Пас. 17:36