Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 49

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Варна 49 безпересадковий вагон 2,9,14,21/08/2019 38:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 20:12
Фастів-1 21:07 21:09
Козятин-1 22:17 22:19
Вінниця 23:13 23:16
Хмельницький 01:06 01:09
Тернопіль-Пас. 02:45 02:49
Львів 04:38 05:52
Івано-Франківськ 08:48 08:53
Коломия 09:57 10:05
Чернівці 11:30 12:10
Вадул-Сірет 13:20 16:25
Вікшани 16:51 17:35
Дорнешти 17:49 17:50
Милишеуць Хм. 18:02 18:03
Дерменешть 18:12 18:13
Сучава 18:28 18:40
Пашкани 19:27 19:28
Бакеу 20:30 20:32
Аджуд 21:18 21:19
Фокшани 22:07 22:09
Бузеу 23:17 23:19
Плоєшти Суд 00:24 00:26
Бухарест-Норд 01:24 01:42
Виделе 02:34 02:35
Джурджу Норд 03:49 04:25
Русє 04:50 06:50
Варна 10:20

Розклад у зворотньому напрямку