Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 451

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Мінськ Варна 451 4,9,16,21,28/07, 2,9/08/2019 40:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Мінськ-Пас. 17:37
Столбці 18:37 18:39
Барановичі-Полесские 19:31 19:47
Ганцевичі 20:29 20:31
Лунінець 21:24 21:50
Горинь 22:36 23:22
Удрицьк 23:37 00:17
Сарни 01:05 01:08
Рівне 02:27 02:30
Здолбунів-Пас. 02:45 03:05
Львів 05:32 05:52
Івано-Франківськ 08:48 08:53
Коломия 09:57 10:05
Чернівці 11:30 12:10
Вадул-Сірет 13:20 16:25
Вікшани 16:51 17:35
Дорнешти 17:49 17:50
Милишеуць Хм. 18:02 18:03
Дерменешть 18:12 18:13
Сучава 18:28 18:40
Пашкани 19:27 19:28
Бакеу 20:30 20:32
Аджуд 21:18 21:19
Фокшани 22:07 22:09
Бузеу 23:17 23:19
Плоєшти Суд 00:24 00:26
Бухарест-Норд 01:24 01:42
Виделе 02:34 02:35
Джурджу Норд 03:49 04:25
Русє 04:50 06:50
Варна 10:20

Розклад у зворотньому напрямку