Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 138

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Хмельницький 138 до 26/10/2019 щоденно 20:35

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Лисичанськ 15:10
Рубіжне 15:32 15:37
Кремінне 15:52 15:54
Кабанне 16:14 16:16
Сватове 16:37 16:39
Куземівка 17:07 17:09
Кислівка 17:27 17:32
Куп'янськ-Вузл. 17:55 18:17
Шевченкове-Півд. 18:54 18:56
Гракове 19:14 19:16
Чугуїв 19:34 19:36
Харків-Пас. 20:29 20:54
Люботин 21:28 21:30
Полтава-Київська 23:51 00:11
Решетилівка 00:40 00:42
Гоголеве 01:16 01:18
Миргород 01:34 01:36
Ромодан 02:01 02:03
Лубни 02:31 02:33
Гребінка 03:08 03:15
Дарниця 04:45 04:47
Київ-Пас. 05:05 05:23
Фастів-1 06:18 06:20
Козятин-1 07:35 07:55
Вінниця 09:37 09:42
Гнівань 10:02 10:04
Хмельницький 11:45