Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 82

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Харків 82 26,27/06/2019 8:14

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 08:55
Якимівка 09:55 09:57
Мелітополь-Пас. 10:18 10:38
Запоріжжя-1 12:13 12:18
Павлоград-1 13:54 13:56
Лозова-Пас. 15:00 15:02
Краснопавлівка 15:31 15:33
Лихачове 15:54 15:56
Харків-Пас. 17:09