Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 822

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Харків 822 27/06/2019 5:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 09:08
Вільнянськ 09:35 09:37
Синельникове-1 10:20 10:35
Павлоград-1 11:05 11:08
Лозова-Пас. 12:13 12:14
Лихачове 12:58 13:00
Харків-Пас. 14:18