Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 8861

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Чоп Кошице 8861 9/06-14/12/2019 щоденно 3:19

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Чоп-Пас. 11:35
Чиєрна Над Тисою 11:46 12:01
Бієл 12:04 12:05
Добра 12:07 12:08
Прибеник 12:11 12:12
Велки Хорес 12:17 12:18
Сомотор 12:27 12:28
Стреда Над Бодрогом 12:33 12:34
Борща 12:37 12:38
Словенске Нове Мєсто 12:42 12:43
Черхов 12:47 12:48
Міхалани 12:53 12:55
Кузміче 13:03 13:05
Кальша 13:11 13:12
Сланець 13:17 13:18
Русков 13:25 13:26
Бохдановице 13:29 13:30
Висна Мюсла 13:32 13:33
Нижня Мюсла 13:36 13:37
Красна Над Хорнадом 13:44 13:45
Кошице Предместя 13:49 13:51
Кошице 13:54