Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 280

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Генічеськ Жмеринка 280 5-30/06, 2-31/07,1-31/08/2019 щоденно (крім 9,15,17,23,29/06, 7,13,21,27/07, 4,10,18,24/08/2019); 2-22/09/2019 по парних 18:43

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Генічеськ 14:39
Новоолексіївка 14:53 14:55
Якимівка 15:51 15:53
Мелітополь-Пас. 16:15 16:40
Запоріжжя-1 18:14 18:24
Дніпро-Головний 20:22 20:42
Кам'янське-Пас. 21:18 21:20
Олександрія 23:46 23:48
Знам'янка-Пас. 00:26 00:29
Ім.тараса Шевченка 01:42 01:57
Городище 02:40 02:42
Миронівка 03:29 03:31
Київ-Пас. 04:45 05:07
Фастів-1 05:59 06:01
Козятин-1 07:15 07:17
Вінниця 08:25 08:29
Жмеринка-Пас. 09:22

Розклад у зворотньому напрямку