Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 280

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Жмеринка Генічеськ 280 1-30/08/2019 щоденно (крім 9,17,23/08/2019); 1-21/09/2019 по непарних 20:20

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Жмеринка-Пас. 16:35
Вінниця 17:20 17:30
Козятин-1 18:34 18:43
Фастів-1 20:10 20:14
Київ-Пас. 21:20 21:47
Миронівка 23:40 23:42
Ім.тараса Шевченка 01:06 01:21
Знам'янка-Пас. 02:33 02:35
Олександрія 03:12 03:14
П'ятихатки 04:29 04:31
Кам'янське-Пас. 05:30 05:32
Дніпро-Лоцманська 06:48 07:27
Запоріжжя-1 09:19 09:23
Мелітополь-Пас. 11:16 11:36
Якимівка 11:59 12:01
Новоолексіївка 12:40 12:42
Генічеськ 12:55

Розклад у зворотньому напрямку