Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 242

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кривий Ріг Гол. Генічеськ 242 1/07-9/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,1,3 8:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Кривий Ріг-Головний 18:50
Апостолове 19:29 19:32
Чортомлик 20:26 20:31
Нікополь 20:58 21:16
Марганець 21:41 21:43
Мирова 22:08 22:10
Дніпробуд-2 22:50 22:52
Запоріжжя-1 23:27 00:28
Мелітополь-Пас. 02:04 02:24
Новоолексіївка 03:24 03:26
Генічеськ 03:40

Розклад у зворотньому напрямку