Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 264

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Харків 264 безпересадковий вагон 15/06-2/09/2019 щоденно, крім 11,15,17/07/2019 17:12

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 12:45
Жмеринка-Пас. 18:00 18:20
Вінниця 19:10 19:15
Козятин-1 20:10 20:14
Київ-Пас. 22:38 23:05
Дарниця 23:25 23:28
Полтава-Київська 03:18 03:38
Люботин 05:22 05:23
Харків-Пас. 05:57

Розклад у зворотньому напрямку