Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 63

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Одеса 63 безпересадковий вагон 14/06-1/09/2019 щоденно 17:27

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 23:16
Люботин 23:45 23:47
Полтава-Київська 01:28 01:48
Дарниця 05:52 05:54
Київ-Пас. 06:14 06:36
Фастів-1 07:43 07:46
Козятин-1 09:01 09:03
Вінниця 10:08 10:13
Жмеринка-Пас. 11:00 11:20
Одеса-Головна 16:43

Розклад у зворотньому напрямку