Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 122

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Рівне 122 ("МИКОЛАЇВ") з 19/05/2019 щоденно 16:57

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Миколаїв Пас. 21:38
Явкине 22:36 22:38
Новий Буг 23:16 23:18
Казанка 23:47 23:49
Долинська 00:22 00:42
Куцівка 01:03 01:05
Чорноліська 02:10 02:12
Фундукліївка 02:41 02:43
Кам'янка 02:57 02:59
Ім.тараса Шевченка 03:20 03:44
Городище 04:27 04:29
Корсунь 04:48 04:50
Київ-Пас. 06:50 07:35
Фастів-1 08:38 08:40
Попільня 09:22 09:24
Бердичів 10:44 10:46
Чуднів-Волинськ. 11:19 11:21
Печанівка 11:42 11:44
Миропіль 11:53 11:55
Понінка 12:05 12:07
Полонне 12:11 12:13
Шепетівка 12:43 12:55
Славута-1 13:16 13:18
Кривин 13:31 13:33
Острог 13:49 13:51
Здолбунів-Пас. 14:13 14:18
Рівне 14:35