Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 142

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Бахмут 142 10,11/06/2019 29:16

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:24
Підзамче 14:36 14:38
Соснівка 15:43 15:45
Червоноград 16:04 16:06
Сокаль 16:18 16:23
Іваничі 16:48 16:51
Володимир-Волинський 17:19 17:24
Турійськ 17:54 17:55
Ковель-Пас. 18:22 18:27
Маневичі 19:24 19:27
Чарторийськ 19:45 19:47
Вараш 19:52 19:53
Рафалівка 20:02 20:05
Антонівка 20:23 20:27
Сарни 20:55 21:02
Клесів 21:41 21:44
Томашгород 22:00 22:04
Рокитне-Волинське 22:18 22:22
Остки 22:36 22:38
Олевськ 23:00 23:05
Білокоровичі 23:43 23:45
Коростень 00:35 00:55
Житомир 02:36 02:56
Фастів-1 04:43 04:45
Київ-Пас. 05:40 06:23
Дарниця 06:42 06:46
Бориспіль 07:04 07:22
Лубни 09:22 09:24
Миргород 10:15 10:17
Полтава-Київська 11:38 11:58
Харків-Пас. 14:47 15:11
Ізюм 17:06 17:08
Святогірськ 17:34 17:36
Лиман 18:06 18:10
Сіверськ 18:44 18:46
Сіль 19:13 19:15
Бахмут 19:40