Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 92

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Костянтинівка 92 30/05-14/06/2019 щоденно 17:37

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 16:23
Одеса-Східна 16:55 16:57
Миколаїв Пас. 20:35 20:55
Кривий Ріг-Головний 00:32 00:56
Кам'янське-Пас. 03:06 03:08
Дніпро-Головний 03:53 04:15
Синельникове-2 05:13 05:15
Павлоград-1 05:49 05:54
Лозова-Пас. 07:10 07:35
Барвінкове 08:20 08:22
Слов'янськ 08:58 09:06
Краматорськ 09:19 09:24
Дружківка 09:34 09:37
Костянтинівка 10:00

Розклад у зворотньому напрямку