Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 120

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Запоріжжя Львів 120 30/05-14/06/2019 щоденно 24:17

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Запоріжжя-1 12:20
Дніпробуд-2 12:54 12:56
Мирова 13:32 13:37
Марганець 13:56 14:01
Нікополь 14:30 14:45
Чортомлик 15:15 15:19
Апостолове 16:04 16:09
Кривий Ріг-Головний 16:47 17:07
Рокувата 17:45 17:50
Олександрія 20:11 20:13
Користівка 20:24 20:26
Знам'янка-Пас. 20:57 21:12
Ім.тараса Шевченка 22:52 23:07
Миронівка 01:30 01:32
Козятин-1 04:08 04:23
Вінниця 05:16 05:20
Жмеринка-Пас. 06:04 06:52
Комарівці 07:37 07:39
Деражня 07:56 07:58
Хмельницький 08:27 08:31
Волочиськ 09:25 09:27
Підволочиськ 09:35 09:37
Тернопіль-Пас. 10:24 10:29
Злочів 11:24 11:26
Красне 11:50 11:52
Підзамче 12:24 12:26
Львів 12:37

Розклад у зворотньому напрямку