Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 82

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Новоолексіївка Полтава 82 безпересадковий вагон 2/06-18/09/2019 по парних (крім 26/06/2019), при двох непарних 30,2,4 13:42

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Новоолексіївка 08:55
Якимівка 09:55 09:57
Мелітополь-Пас. 10:18 10:38
Запоріжжя-1 12:13 12:18
Павлоград-1 13:54 13:56
Лозова-Пас. 14:52 14:55
Краснопавлівка 15:24 15:26
Лихачове 15:47 15:49
Харків-Пас. 17:05 19:39
Люботин 20:21 20:23
Ков'яги 20:52 20:53
Водяна 21:07 21:09
Коломак 21:24 21:26
Скороходове 21:40 21:42
Кочубеївка 21:52 21:54
Полтава-Півд. 22:37