Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 291

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Одеса 291 31/05-16/09/2019 щоденно, крім 23,26/08/2019 20:52

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Ковель-Пас. 20:10
Голоби 20:39 20:41
Рожище 21:02 21:04
Ківерці 21:20 21:42
Луцьк 21:58 22:21
Ківерці 22:38 22:40
Клевань 23:20 23:22
Рівне 23:45 23:54
Здолбунів-Пас. 00:08 00:27
Острог 00:50 00:52
Кривин 01:07 01:09
Славута-1 01:21 01:23
Шепетівка 01:43 01:45
Новоград-Волинський 1 02:44 02:46
Коростень 03:54 03:56
Святошин 05:33 05:35
Київ-Пас. 05:51 06:17
Козятин-1 09:14 09:17
Вінниця 10:19 10:24
Жмеринка-Пас. 11:11 11:31
Одеса-Головна 17:02

Розклад у зворотньому напрямку