Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 294

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Ковель 294 1/06-17/09/2019 щоденно 20:41

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Одеса-Головна 10:51
Жмеринка-Пас. 15:49 16:09
Вінниця 16:51 16:55
Козятин-1 17:45 17:49
Київ-Пас. 20:45 21:22
Святошин 21:41 21:43
Коростень 23:20 23:22
Новоград-Волинський 1 00:31 00:33
Шепетівка 01:23 01:25
Славута-1 01:48 01:50
Кривин 02:03 02:26
Острог 02:46 02:48
Здолбунів-Пас. 03:13 03:25
Рівне 03:40 03:45
Клевань 04:08 04:10
Ківерці 04:45 04:48
Луцьк 05:06 05:31
Ківерці 05:49 06:12
Рожище 06:28 06:32
Голоби 06:58 07:00
Ковель-Пас. 07:32

Розклад у зворотньому напрямку