Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 74

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Москва 74 18/05-8/09/2019 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:50

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Львів 14:40
Красне 15:20 15:22
Злочів 15:44 15:46
Тернопіль-Пас. 16:40 16:44
Підволочиськ 17:34 17:36
Волочиськ 17:44 17:46
Хмельницький 18:49 19:30
Деражня 20:00 20:02
Гнівань 21:17 21:19
Вінниця 21:39 21:44
Калинівка-1 22:02 22:04
Козятин-1 22:37 22:39
Київ-Пас. 00:41 00:59
Бахмач-Пас. 03:11 03:13
Конотоп-Пас. 03:36 04:06
Суземка 06:08 06:58
Брянськ-Орловськ 08:25 08:40
Москва-Київська 14:30

Розклад у зворотньому напрямку