Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Хмельницький 73 безпересадковий вагон 19/05-7/09/2019 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:08

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Київська 17:42
Брянськ-Льговский 23:15 23:20
Суземка 00:52 01:42
Конотоп-Пас. 03:27 04:17
Бахмач-Пас. 04:39 04:41
Київ-Пас. 07:02 07:22
Козятин-1 09:39 09:42
Калинівка-1 10:18 10:20
Вінниця 10:39 10:44
Гнівань 11:04 11:06
Деражня 12:14 12:16
Хмельницький 12:50

Розклад у зворотньому напрямку