Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 749

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Вроцлав 749 безпересадковий вагон 8/06-1/09/2019 щоденно 22:05

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 14:07
Львів 19:57 23:40
Пшемисль Головний 03:10 04:12
Пшемисль Засані 04:15 04:16
Радимно 04:34 04:35
Ярослав 04:46 04:47
Пшеворск 04:57 04:58
Ланьцут 05:12 05:13
Жешов Головний 05:25 05:28
Седзішув Малополскі 05:45 05:46
Дебіца 05:58 05:59
Тарнов 06:18 06:20
Бжеско Окочим 06:35 06:36
Бохня 06:46 06:47
Краків-Плашув 07:20 07:21
Краків-Головний 07:30 07:33
Ченстохова 09:05 09:08
Люблінець 09:33 09:34
Ополе Головне 10:18 10:20
Бжег 10:42 10:43
Олава 10:52 10:53
Вроцлав-Головний 11:12

Розклад у зворотньому напрямку