Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 6306

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Вроцлав Київ 6306 безпересадковий вагон 9/06-31/08/2019 щоденно 23:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Вроцлав-Головний 16:45
Олава 17:06 17:07
Бжег 17:16 17:17
Ополе Головне 17:40 17:42
Люблінець 18:20 18:27
Ченстохова 18:53 18:58
Краків-Головний 20:31 20:34
Краків-Плашув 20:42 20:43
Бохня 21:12 21:13
Бжеско Окочим 21:22 21:23
Тарнов 21:37 21:41
Дебіца 22:00 22:01
Седзішув Малополскі 22:13 22:14
Жешов Головний 22:33 22:35
Ланьцут 22:49 22:50
Пшеворск 23:03 23:04
Ярослав 23:14 23:15
Радимно 23:26 23:27
Пшемисль Засані 23:46 23:47
Пшемисль Головний 23:50 00:46
Львів 06:10 11:26
Київ-Пас. 17:21

Розклад у зворотньому напрямку