Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 81

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Ужгород 81 ("ДЕСНА") з 17/06/2019 щоденно 16:10

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 18:30
Козятин-1 20:50 20:55
Вінниця 21:47 21:52
Хмельницький 23:51 23:56
Тернопіль-Пас. 01:42 01:47
Львів 03:42 04:09
Стрий 05:13 05:30
Сколе 06:01 06:03
Славське 06:34 06:36
Лавочне 06:49 06:58
Воловець 07:34 07:44
Свалява 08:15 08:19
Карпати 08:29 08:30
Мукачево 08:45 08:52
Батьово-Пас. 09:24 09:26
Чоп-Пас. 09:46 10:13
Ужгород 10:40