Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 20

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Лисичанськ 20 31/05-5/12/2019 по непарних (крім 11,15,17/07/2019), при двох непарних 29,31,3; додатково 1,6,10,14,18,22,26,30/06/08/10, 2/10 (крім 1/10/2019), 4,8,12,16,20,24,28/07/09/11/2019, 2,6/12/2019 11:54

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 21:54
Полтава-Київська 02:14 02:34
Харків-Бал. 04:51 04:56
Куп'янськ-Вузл. 06:58 07:18
Сватове 08:24 08:26
Кремінне 09:06 09:08
Рубіжне 09:23 09:28
Лисичанськ 09:48