Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 68

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Варшава Київ 68 9/06-31/08/2019 щоденно, крім 24,25/06/2019 17:13

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Варшава Заходня 16:50
Варшава Центральна 16:55 17:05
Варшава-Всходня 17:11 17:12
Мінськ Мазовецький 17:40 17:41
Седльце 18:17 18:18
Луків 18:36 19:01
Радзинь-Підляський 19:17 19:26
Парчів 19:45 19:46
Любартів 20:06 20:07
Люблін Пулноцоний 20:25 20:26
Люблін 20:31 20:51
Свидник Място 21:01 21:02
Травники 21:18 21:19
Рейовець 21:30 21:31
Хелм Място 21:44 21:45
Хелм 21:49 21:54
Київ-Пас. 11:03

Розклад у зворотньому напрямку