Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 67

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Варшава 67 8/06-30/08/2019 щоденно; будьте уважні, двері в вагони зачиняються о 18:48, потім митний і паспортний контроль 16:46

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Київ-Пас. 19:13
Хелм 06:15 06:19
Хелм Място 06:23 06:24
Рейовець 06:37 06:38
Травники 06:49 06:50
Свидник Място 07:06 07:07
Люблін 07:17 07:37
Люблін Пулноцоний 07:41 07:42
Любартів 08:00 08:01
Парчів 08:21 08:22
Радзинь-Підляський 08:41 08:42
Луків 08:58 09:23
Седльце 09:41 09:42
Мінськ Мазовецький 10:13 10:14
Варшава-Всходня 10:42 10:44
Варшава Центральна 10:50 10:55
Варшава Заходня 10:59

Розклад у зворотньому напрямку