Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 73

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Кур. Дніпро 73 безпересадковий вагон 2,3/06/2019 19:36

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Москва-Курська 15:00
Тула 1 Курская 18:14 18:40
Орел 20:50 21:20
Курськ 23:13 23:43
Бєлгород 02:03 03:05
Харків-Пас. 04:23 05:13
Лозова-Пас. 07:08 07:14
Павлоград-1 08:11 08:13
Синельникове-2 09:49 09:51
Дніпро-Головний 10:36