Друк

Розклад руху
призначених пасажирських поїздів

на період 2018-2019 роки 


Інформація за номером поїзда 797

До початку пошуку
Маршрут Номер поїзда Періодичність з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Запоріжжя 797 20,27,31/05/2019 4:33

Маршрут руху

Станція Час прибуття Час вiдпр.
Харків-Пас. 09:20
Лихачове 10:31 10:33
Краснопавлівка 10:55 10:57
Лозова-Пас. 11:27 11:29
Павлоград-1 12:20 12:22
Синельникове-1 12:51 12:53
Запоріжжя-1 13:53